Кінострічка за участі актриси Рівненського театру поїде у Канни
23.04.12
Кінострічка за участі актриси Рівненського театру поїде у Канни
У короткометражці "Чудь", яка поїде на фестиваль у Канни, знімалась рівненська актриса Вікторія Клєщенко-Пилипчук. Кінострічка вже відвідала фестиваль у Голландії і після Канн заявлена для показу у Москві.

Короткометражний фільм "Чудь" - неймовірна історія про віру дитини в чудеса - потрапив до вісімки стрічок, які будуть представляти російське студентське кіно на міжнародному Каннському кінофестивалі, який проводиться щороку у курортному місті Канни на Лазурному березі.
Фільм режисера Гузель Ільясової та оператора Олександра Медяникова був відзнятий на території Канівського заповідника, за участі українських акторів Вікторії Клєщенко-Пилипчук (Рівненський обласний академічний музично-драматичний театр) та Олександра Данильченка (Київський академічний драматичний театр на Подолі).
Рівненська актриса радіє, що фільм потрапить на Каннський фестиваль.
- Я туди не поїду, поїдуть тільки режисер і оператор, - говорить Вікторія Клєщенко-Пилипчук. - Це студентська робота, і мені було надзвичайно приємно зніматися у цьому фільмі. У мене була роль мами головної героїні.
Як інформують ЗМІ, 65-й Каннський міжнародний кінофестиваль пройде з 16 по 27 травня 2012 року. Всього на призи фестивалю будуть претендувати понад 20 картин.
Тетяна ЗАКОРДОНЕЦЬ,
OGO.ua

Переглянути короткометражку "Чудь" можна на сторінці актриси

Інформація до теми від ТСН

переглядів: 1984

Коментарі

26.04.2012 23:53 Ігор пише:
Від брутально-комічного образу Чуми-Хелен до захоплюючо-жіночної постаті у виставі "Ненормальна" - для акторського таланту пані Вікторії немає меж.
А тепер - ще й кіно... Інший вид мистецтва, але ті ж самі емоції й почуття. Абсолютно переконаний, що й цього разу в залі звучатимуть оплески як глядацька вдячність за новий образ, але вже не сценічний, а екранний.


Додати коментар

Ім'я:
Текст повідомлення:
Контрольне число:
CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр на малюнку

 

Читайте також: