Коментарі

Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  92  93  94
10.04.2019 20:29 Галина Коломис-Гайдар пише в статті "Останній строк":
Затихнув гомін. В залі згасло світло,
і, враз заполонивши всі чуття,
розсунулась завіса… І розквітло
життя — мов казка, й казка — мов життя. ..
У вир життя, світ одвічних істин, безкорисної, чистої і самовідданої материнської любові та болю мали можливість поринути вчителі української мови та літератури міста Рівного 09 квітня 2019 року під час перегляду вистави «Останній строк» (режисер Володимир Петрів) у постановці неперевершених акторів нашого рідного Рівненського академічного українського музично-драматичного театру. Після перегляду – приємне спілкування з акторами та директором театру, народним артистом України, лауреатом Національної премії України імені Т.Шевченка Володимиром Юліановичем Петрівим.
Активний педагогічно-акторський діалог про таємниці театрального закулісся відбувався безпосередньо та щиро. Звичайно ж, основні питання стосувались переглянутої п’єси. Виявляється, ми потрапили на 150 постановку вистави «Останній строк»! Однак це абсолютно не відчувалось. Кожне слово, рух, емоція були надзвичайно справжніми та щирими, здавалось, що це все зіграно вперше! А ще вчителі мали можливість поспілкуватися з Віктором Мазаним, письменником, заслуженим журналістом України, який переклав повість "Останній строк", за мотивами якої було створено виставу.
. Не забули філологи й про свої традиції: символічну освітянську свічу урочисто передали вчителям із ЗОШ №1 ім. В.Короленка. Напевне, не випадково цьогоріч освітянський вогник поєднав акторів та педагогів: справу ж одну робимо – плекаємо особистість!
Щиро вдячні пану Володимиру Петріву та всьому творчому колективу театру за можливість ще раз переосмислити важливі життєві цінності, направду, пройти шлях від емпатії до катарсису, стати безпосередніми учасниками мистецького таїнства творення Людини! Успіхів Вам, світлих творчих доріг та вдячних глядачів!
Галина Коломис, методист КУ «Рівненський міський методичний кабінет» управління освіти Рівненського міськвиконкому
11.04.2019 00:18 Галя. Луцьк пише в статті "Біла ворона":
Велике дякую всім акторам, прийшовши додому, ще під враженням. ВИ МОЛОДЦі!!!Щастя Вам безмежного!!!
Сторінки:  <попередня  1  2  3  ...  92  93  94